Osiągnięcia
Konkurs plastyczny: "Jak możemy pomóc Ziemi?" Email

 

Dzieci z odziełu przedszkolnego 3 - latków  wzięły udział w konkursie organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 49 w Lodzi zatytułowanym "Jak możemy pomóc Ziemi?" Dziewczynki, które zostały zgłoszone do konkursu i wykonały pracę to: Gabriella Mendra, Maria Eliasiewicz oraz Lena Krakowiak, chętnych rączek do pracy było więcej, zatem i więcej rączek pomagało swoim koleżankom i darło papier na wydzierankę. I tak wspólnymi siłami wyszła nam ta oto piękna przestrzenna praca, którą wykonały dzieci, patrzcie i podziwiajcie! Tak zdobyliśmy III miejsce ...

 

Więcej…
 
Brawo nasi matematycy! Email

Czterech uczniów z naszej szkoły wzięło udział w międzyszkolnym konkursie matematycznym w Brzezinach. W kategorii klas piątych naszą szkołę reprezentowali Piotr Pietrzak i Kuba Kucharski, a w kategorii klas szóstych Filip Dróżdż i Patryk Goszczyński. W konkursie uczestniczyło 60 najlepszych uczniów z klas V-VI ze SP1 i SP2 z Brzezin, Lipin i Bogdanki.  Nasi uczniowie spisali się znakomicie.

Oto wyniki:

Piotr Pietrzak i Filip Dróżdż 1 miejsce
Kuba Kucharski  3 miejsce  
Patryk Goszczyński  
4 miejsce

Gratulujemy !

 
Brawo Filip Email

Troje uczniów z naszej szkoły: Paulina Dzierżek, Filip Drożdż i Patryk Goszczyński wzięło udział w IX Konkursie Matematycznym „Z Pitagorasem na ty” dla uczniów klas szóstych Łódzkich Szkół Podstawowych (z włączeniem Brzezin, Lipin i Kurowic) zorganizowanym przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. 9 grudnia 2011 roku odbyły się eliminacje szkolne - I etap konkursu. Wzięło w nich udział ponad 600 najlepszych uczniów klas szóstych. 21 lutego 2012 roku odbyły się eliminacje dzielnicowe w Łodzi. Do finału zakwalifikowało się  tylko 26 uczniów, wśród nich znalazł się nasz Filip Drożdż i zajął 4 miejsce.  Pozostali uczniowie z naszej szkoły też ładnie się spisali, Patrykowi zabrakło 2 punktów, by zakwalifikować się do finału. Eliminacje finałowe odbyły się 17 kwietnia 2012 roku. Filip spisał się znakomicie-został finalistą z wyróżnieniem  tego konkursu.

Gratulujemy sukcesu !

 
Brawo Ola i Mateusz

 

 Ola Krakowiak i Mateusz Krawczyk z klasy I zajęli I miejsce w VII Edycji Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie. Zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Brawo pierwszaki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Więcej…
 
Sprawdzian zewnętrzny 2011/12

Uczniowie klasy VI uzyskali ze sprawdzianu zewnętrznego wynik wysoki. Gratulujemy!!!

 

 
Filip Drożdż – poeta

Kolejny ogromny sukces Filipa. W I Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim na Wiersz prawdziwy „Ile waży słowo?” w kategorii szkół podstawowych zajął I miejsce.

 

W Smoczym Konkursie Literackim Galerii Łódzkiej Filip zajął II miejsce za obfitość prac, bogate słownictwo i lekkość pióra. Poniżej wiersze, za które otrzymał I miejsce, opublikowane w tomiku „Księżyc zajmuje stanowisko”. Więcej twórczości Filipa na blogu, do którego możecie zajrzeć poprzez stronę szkoły.

Gratulujemy!!! 

 

Więcej…
 
BRAWO FILIP !!!

Uczeń naszej szkoły Filip Drożdż z klasy VI został laureatem konkursu przyrodniczego „Łódź – moje miasto” organizowanego przez ŁCDNiKP. Konkurs składał się z trzech etapów: pierwszy uczniowie pisali w swoich szkołach, kolejny to etap dzielnicowy i ostatni ogólnołódzki. W sumie na etapie dzielnicowym w konkursie uczestniczyło 264 uczniów. Filip zajął miejsce w pierwszej 20 i tym samym został finalistą. Na 112,5 możliwych punktów uzyskał 100 punktów.

W konkursie również uczestniczył Patryk Goszczyński z klasy VI, który uzyskał także wysoki wynik 80,75 punktów. Zarówno Filipowi jak i Patrykowi serdecznie gratulujemy. Wręczenie dyplomów laureatom i finalistom odbędzie się 19 czerwca.

 
Brawo nasi matematycy!

Dwaj uczniowie naszej szkoły: Filip DrożdżPatryk Goszczyński wzięli udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym online zorganizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Był to konkurs dwuetapowy. Pierwszy etap odbył się 27.10.2011r. Wzięło w nim udział ponad 10 tysięcy najlepszych uczniów z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się ponad 400 uczniów, w tym obaj nasi uczniowie. Finał odbył się 06.03.2012 r. w Łodzi. Filip Drożdż uzyskał znakomity wynik zajmując 23 miejsce. Był to najlepszy wynik w województwie łódzkim. Patryk Goszczyński zajął 108 miejsce.

Gratulujemy sukcesu!

  ZAŚWIADCZENIE FILIPA

  

 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 1 z 4