klasa I
Dzień zdrowego śniadania Email

Po raz drugi nasza szkoła , czyli klasy I-III włączyły się w ogólnopolską edycję programu  „Śniadanie daje moc” i zorganizowały w swoich klasach DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA. 8 listopada wszyscy z zapałem przystąpili do przygotowania zdrowego śniadania podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej Email

Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia,
niech szkoła w dom się wspólny zmienia!
Praca wychowawcy to praca niełatwa
bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa.
Kocha ona figle i chętnie się czubi,
lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi.
Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić,
aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić,
który gdy dorośnie, dopiero zrozumie,
jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

 

 

 

 

Więcej…
 
POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2012 Email

Po czerwcowym zwycięstwie na szczeblu powiatowym Ola Krakowiak i Mateusz Krawczyk z klasy II wzięli udział w  VII Wojewódzkim Konkursie Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie „PAB 2012”. Z całych sił dopingowała zawodników drużyna Lipiniaków z kl. II. Ostatecznie zajęliśmy 13 miejsce w województwie. BRAWO! To pierwsze tak wysokie miejsce tak małych, ale wielkich  zawodników. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Więcej…
 
WIZYTA W MUZEUM Email

Dnia 26 września kl. II powitała jesień w Muzeum Regionalnym w Brzezinach. Dzieci obejrzały ciekawe wystawy stałe i czasowe:  malarstwa Grażyny Mądrzyckiej, archeologiczną - "Zaginione miasto", warsztat krawiecki "Wielokulturowe miasto krawców" i etnograficzną " Izba wiejska z XIX w." Uczestniczyły również w zajęciach  z edukacyjnych plastycznej - "Pejzaż na oknem". Największą atrakcją był wypiek podpłomyków w piecu chlebowym na terenie ogrodu w muzeum. Dopisywała nie tylko słoneczna pogoda, ale dobre apetyty i wspaniała zabawa.

 

Więcej…
 
ŚWIĘTO MAMY I TATY w I klasie

We wtorek , 30 maja pierwszaki wraz ze swoją wychowawczynią zaprosiły swoich rodziców na występy z okazji ich święta. Choć trema deptała im po piętach śmiało wyrecytowały życzenia i wesołe wierszyki dla mamy i taty. Oto kilka z nich:

 

 

 „Mamo ile na twej głowie loków –
tyle szczęścia w każdym roku,
niechaj Ci los podaruje -
ja się pod tym podpisuje”.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3