Aktualności 2011_2012
Wolne miejsce pracy na stanowisku pedagogicznym Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Lipinach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - nauczyciel oddziału przedszkolnego (grupa 3-latków). Wymagane wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert CV oraz listów motywacyjnych drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dn. 6 lipca 2012 r. Po dokonaniu wstępnej selekcji kandydaci będą zapraszani drogą mailową na rozmowy kwalifikacyjne. Procedura rekrutacji i zatrudniania pracowników pedagogicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w oparciu o Kartę Nauczyciela oraz Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej

Więcej…
 
Zielona szkoła w Górach Sowich i Górach Stołowych

Dnia 14 maja 2012 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w lipinach z klas IV-VI wyjechali na pięciodniową wycieczkę w Góry Sowie i Góry Stołowe. Program zielonej szkoły był dość napięty więc nikomu nie mogło się nudzić. Swoją wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzenia kopalni złota w Złotym Stoku w której to niegdyś wydobywano złoto. Kopalnia ta zrobiła na nas ogromne wrażenie, a dzięki naszej Pani przewodnik mogliśmy poznać historię tego miejsca, a także posłuchać legend dotyczących kopalni. 

 

 

Więcej…
 
KONKURS WIEDZY O GMINIE NOWOSOLNA

31 maja 2012 r. w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o gminie Nowosolna i Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich pt.: "Znaszli swój region”. W konkursie wzięło udział łącznie 10 uczniów z klas V-VI, w tym 5 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Lipinach i 5 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Starych Skoszewach. Konkurs składał się z trzech części i 29 pytań. W pierwszej z nich uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące tekstu źródłowego, w kolejnej odpowiadali zarówno na pytania otwarte jak i zamknięte dotyczące Gminy Nowosolna jak i Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, a w trzeciej części uczniowie musieli wykonać polecenia na podstawie zamieszczonej mapy, która przedstawiała Las Łagiewnicki.  

 
Więcej…
 
Konkurs fotograficzny Email

VII edycja konkursu fotograficznego pt. „Portret Europejskiego Kibica” - pobierz regulamin

 
Kiermasz podręczników

28 czerwca (czwartek) w godz. 13-15 odbędzie się w naszej szkole kiermasz podręczników do nauki języka angielskiego i niemieckiego. Podręczniki do języków obcych dla klas I-VI będzie można zakupić z rabatem - 20%.

Zapraszamy

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 10