Klasa III
Nasza wycieczka

Dnia 29.06.2012r. niektórzy uczniowie z klas I-III uczestniczyli w całodniowej wycieczce autokarowej: Żelazowa Wola- Sromów – Nieborów – Łowicz.

 

Zwiedzili i zobaczyli:

 - w Żelazowej Woli – dom, w którym urodził się F. Chopin, park wokół dworku, słuchali muzyki Chopina i obejrzeli film o naszym wielkim kompozytorze;

Więcej…
 
Wielkanoc Email

Kartki świąteczne trzecioklasistów - kliknij tutaj

 
BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III Email

Dnia 27.01.2012 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Dzieci przebrane w piękne ,kolorowe, pomysłowe stroje tańczyły na udekorowanej balonami, bibułami, serpentynami, kotylionami sali  gimnastycznej. Uczestniczyły w konkursie na najlepszego tancerza oraz w innych np. taniec w parach na gazecie czy z balonem między głowami tańczących. Zwycięzcy konkursów otrzymywali słodkie nagrody.

Więcej…
 
FERIE W MUZEUM BAJKI ,,Se -ma- for” w Łodzi Email

Podczas ferii zimowych dnia 01.02.2012r. uczniowie klas I - III spędzili przedpołudnie w Muzeum Bajki ,,Se-ma-for” w Łodzi.    Oglądali filmy  animacyjne wyprodukowane przez ,,Se-ma for”: ,,Piotruś i wilk” (otrzymał Oskara- prestiżową  nagrodę w dziedzinie animacji), ,, Fantastyczny sklep z kwiatami”, ,,Radostki”.  W Muzeum Bajki mieli możliwość zobaczenia scenografii i lalek do animacji z wcześniej obejrzanych filmów oraz ze znanych z telewizji jak np. ,,Miś Uszatek”, ,, Colargol, ,, Pingwin Pik- Pok”. 

Więcej…
 
Kochanej Babci, Kochanemu Dziadkowi! Email

Babcia i Dziadek, to bardzo ważne osoby dla każdego dziecka.

 

,,Mój dziadunio radosny,

Nie mogę się doczekać wiosny.

Wtedy bukiecik kwiatków pozbieram.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2